Čarodějové černého kruhu

11. března 2013 v 11:39 | Lucka |  Nepřátelé
Čarodějové z Black Circle (Černého Kruhu) také známí jako Lovci víl, jsou smyšlená skupina ze sérií Winx clubu. Jsou hlavní protivníci Winx ve čtvrté řadě. Je složený z Ogrona, Anagana, Gantlose a Dumana.
OGRON
Ogron je červenovlasý vůdce Černého Kruhu. Dokáže do sebe vsáknout magii a tím se stane silnějším a (jak on tvrdí) může svá zranitelná místa přeměnit v moc. Byl zmrazen v Omega Dimenzi spolu s ostatními na konci 4. řady.
ANAGAN
Anagan je členem Černého Kruhu. Má moc super rychlosti. Byl zmrazen v Omega Dimenzi spolu s ostatními. Anagan je ze všech tím nejslabším čarodějem. Jeho síly nejsou vůbec účinné např. proti Flořiným silám. Anagan nosí dlouhé tričko s kalhotami. Nosí dlouhý kabát a jeho vlasy jsou v culíku. Oči má červené.
GANTLOS
Gantlos je členem Černého Kruhu. Nosí kovbojský klobouk a jeho silou jsou zvukové vlny podobné Musiným. Jako ostatní byl zmrazen v Omega Dimenzi.
DUMAN
Duman je členem Černého Kruhu. Je jedním z úhlavních nepřátel Winx ve 4. řadě a je jediný, který zemře. Duman je nejmladší z Čarodějů Černého Kruhu. Když se zdá, že mise Černého Kruhu bude konečně dokončena, stojí opodál a brání pozici proti Winx a Specialistům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která Trix se ti líbí?

Ici
Darci
Stomy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama